Vážení rodiče,
děti, které nebudou v době letních prázdnin chodit do MŠ si musí kompletně vyklidit šatní skříňky - odnést boty, oblečení, pyžama, kapsář. Šatny budou o prázdninovém provozu k dispozici ostatním dětem.
Děkujeme za spolupráci.
Přejeme hezké léto.


